IMG_7708.jpg

PÍSNIČKOVÁNÍ

1 písnička | 14 tvořících

Oslovila jsem kamarády, známé i neznámé, jestli by něco vytvořili na základě poslechu mé písničky Po kráse vína. Vznikly z toho tyhle nádherné obrazy plné barev a krásných nápadů. Mám ohromnou radost a přeji vám milý poslech a ještě milejší pokuk! :-)

Děkuji tvořícím, kteří se mnou do toho šli: Jan Zídek, Klára Kubištová, Kateřina Šotolová, Katarína Kováčová, Iva Simona Jurčeková, Alexandra, Magdaléna Feilhauerová, Salome, Hana Somerová, JH, Selva Korkmaz, Jindřiška Jabůrková, Karolína Šrámková, Michal Nagypál

Písnička na výstavě Everything is already redone

Helsinky, Tasku-Galleria, Academy of Fine Arts

V rámci projektu "Everything is already redone" (University of Arts) v Helsinkách jsem "vystavovala" svoji písničku Loďka. Výstava se konala jako vyvrcholení předmětu o historii umění, který probíhal po celý akademický rok a ve kterém jsme se postupně seznamovali s dějinami umění.

Cílem výstavy bylo vytvořit dílo, které nějakým způsobem reflektuje nebo odkazuje na dílo starých mistrů, o kterých jsme se učili. Jako písničkářka jsem se rozhodla, že vystavím svoji písničku a k tomu vyberu obrazy, které nějakým zajímavým a hezkým způsobem vyzobrazují tématiku mé písně.

Vybrala jsem obrazy malířů: Pierre Puvis de Chavannes, Odilon Redon, Albert Edelfelt, John William Waterhouse, Gaspar David Friedrich, Arnold Böcklin, Carlo Carrà, and Winslow Homer.

Plakát výstavy
Plakát výstavy

Můj koutek výstavy
Můj koutek výstavy

Povídání a vysvětlení..
Povídání a vysvětlení..

Plakát výstavy
Plakát výstavy

1/6
Ukázka písniček na SoundCloudu: